Održana edukacija o korištenju e-porfolia

Autor: Tea Pavičić Zajec, 30. 5. 2019.

U sklopu ERASMUS KA2 projekta „Ukrotimo kompetence 21. stoletja“, u srijedu, 29.05.2019. s početkom u 16.00 sati održana je edukacija o kreiranju e-portfolia i mogućnostima njegove primjene. Edukacija je održana u I. OŠ Varaždin, a prisustvovali su učitelji razredne i predmetne nastave. Na radionici učitelji su samostalno isprobali osnove korake pri izradi e-portfolia temeljenog na sustavu otvorenoga koda Mahara, te mogućnost njegovog povezivanje sa sustavom Mozilla Backpack i implementaciju osvojenih znački. Voditeljica radionice bila je učiteljica informatike mr.sc. Tamara Ređep.