5. Festival matematike Varaždinske županije

Autor: Snežana Huđek, 13. 5. 2019.

Na 5. Festivalu matematike Varaždinske županije koji je održan u Varaždinu, 25.04.2019., sudjelovali su učenici naše škole, od prvog do osmog razreda, i to u ekipnom i pojedinačnom natjecanju.

Učenici prvih i drugih razreda – kategorija ANĐELI osvojili su u ekipnom natjecanju:

• 3. mjesto – ekipa TROKUTIĆI:Roman Morandini Plovanić (2.), Vito Slunjski (2.), Borut Hercigonja (1.) i Ria Hranić (1.)
  • 9. mjesto – ekipa TOČKICE: Ema Bošnjaković (2.), Klara Kujundžić (1.) i Ana Butigan(1.)

Učenici trećih i četvrtih razreda – kategorija ŠPANCIRERI osvojili su u ekipnom natjecanju:

• 5. mjesto – ekipa SUNCE: Zlatka Bartol Golubić (4.), Luka Krampač (3.), Dorian Radelić (3.) i Tara Štimec (3.)

Učenici petih i šestih razreda – kategorija HUSARI osvojili su u ekipnom natjecanju

• 8. mjesto – EKIPICA 1: Marko Bošnjaković (6.), Eleonora Kramer (6.), Lovro Levanić (5.) i Lana Šćukanec (5.)

U pojedinačnom natjecanju petih razreda najuspješniji su bili:

• Lana Šćukanec (5.) – 1. mjesto
  • Maksim Tušek (5.) – 9. mjesto

U pojedinačnom natjecanju šestih razreda najuspješniji je bio:

• Marko Bošnjaković (6.) – 10. mjesto

U pojedinačnom natjecanju sedmih razreda najuspješniji su bili:

• Matej Nöthig (7.) – 5. Mjesto
  • Dorijan Ferenec (7.) – 7. mjesto
  • Filip Grabar (7.) – 10. Mjesto

Mentori koji su pripremali učenike su: učiteljice razredne nastave  Blaženka Pavlović,  Martina Bedeniković,  Sonja Tušek - Podobnik, Tatjana Posavec, Nevenka Đurak , Verica Šilec i učiteljice matematike Snežana Huđek,  Marina Kopjar i Nevenka Medvedović.

Čestitamo i dobitnicima nagrada i svim učenicima i mentorima koji su sudjelovali na festivalu.