Kampanja zs upis u 1. razred srednih škola u šk. godini 2019 / 20.

Autor: Vesna Foršek, 29. 4. 2019.

U ponedjeljak 6. svibnja 2019. godine od  18  do 20 sati, u sportskoj dvorani Gospodarske škole Varaždin, održat će se kampanja  za upis u 1. razred srednjih škola. Svoje će štandove imati svih 16 srednjih škola koje djeluju u Varaždinskoj županiji, mnoge od njih će, uz promotivne materijale, pokazati i što se to konkretno radi u njihovoj školi. Osim profesora i učenika srednjih škola u dvorani, u Parku za mlade  blizu dvorane, zajednički će štand imati  Srednja škola „Arboretum Opeka“ i varaždinski „Parkovi“.

Pozivaju se roditelji i učenici da prisustvuju predstavljanju škola gdje će  učenici  8. razreda dobiti i knjižicu „Odaberi svoju školu“ s opisom zanimanja i mogućnostima koje nude škole Varaždinske županije.