Učenik Fran Žnajder osvojio visoko 4. mjesto na državnom natjecanju LIK 2024. u Dubrovniku

Autor: Dina Zebec, 17. 4. 2024.

Umjetnička škola Luke Sorkočevića u Dubrovniku bila je domaćin ovogodišnjeg Državnog natjecanja-izložbe učenika osnovnih i srednjih škola iz područja vizualnih umjetnosti i dizajna LIK 2024. Na natjecanje je pozvano ukupno 30 učenika iz cijele Hrvatske, koji su se natjecali u tri kategorije. Fran Žnajder, učenik 8.a razreda, osvojio je visoko 4. mjesto u kategoriji Likovna kultura (osnovne škole, od V. do VIII. razreda). Ovaj izniman uspjeh dodatno potvrđuje Franovu izuzetnu talentiranost i predanost umjetnosti.
Čestitamo Franu na zapaženom postignuću i ponosnom predstavljanju naše škole na državnoj razini!