LIK 2024. - Fran, Tia i Ana predstavljat će našu školu na županijskoj razini natjecanja

Autor: Dina Zebec, 5. 2. 2024.

U petak, 02.02.2024., održano je školsko natjecanje iz područja vizualnih umjetnosti i dizajna "LIK 2024.". Sudjelovalo je 29 učenika od 5. do 8. razreda. Tema ovogodišnjeg natjecanja bila je "Moda" te su učenici imali zadatak osmisliti suvremenu školsku uniformu u tehnici akvarela, a zatim je uz pomoć aplikacije Pixelcut integrirati u školski interijer ili eksterijer. Odabrana su tri likovna rada koja će predstavljati našu školu na županijskoj razini natjecanja, a čiji su autori učenici: Fran Žnajder, 8.a, Tia Gregurić, 7.c, Ana Butigan, 6.c Čestitamo svim sudionicima, a Franu, Tiji i Ani želimo puno uspjeha na županijskom natjecanju!

Sve radove možete pregledati na poveznici: https://sites.google.com/view/lik2024/po%C4%8Detna-stranica