Radionica Zdravi keksići za pse

Autor: Sonja Tušek - Podobnik, 20. 6. 2023.

Učenička zadruga Barok, nastavljajući svoje aktivnosti koje je imala u petom mjesecu sudjelujući na Županijskoj smotri zadruga te na Festivalu kinča, u četvrtak 15. lipnja održana je radionica Zdravi keksići za pse.

Ovo je bio nastavak Erasmus+ projekta Životne vještine u kojem su učenici učili šivati, kuhati, igrati stare sportove…

Na radionici su sudjelovale učenice 2., 3. i 5. razreda članice Učeničke zadruge Barok.  Pod vodstvom učiteljice Dine Zebec i Sonje Tušek-Podobnik naučile su kako iz malo zdravih sastojaka nastaje ukusan keksić za psa.

Prodajna izložba radova i keksića odvija je ovih dana te će prikupljenim sredstvima kupiti hranu za sklonište za pse.

Više pogledajte u galeriji.