Učiteljica Draženka Kolonić dobitnica je nagrade na natječaju FEE Teachers Award

Autor: Karmen Hans - Jalšovec, 6. 6. 2023.

Povodom Svjetskog dana okoliša 5. lipnja proglašeni su prvi dobitnici nagrade na natječaju FEE (Foundation for Environmental Education ) Teachers Award. Među njih 17 iz cijelog svijeta je i učiteljica razredne nastave i koordinatorica Ekoškole u I. osnovnoj školi Varaždin Draženka Kolonić. Nagradu je dobila za  25 godišnju  uspješnu aktivnost u provedbi programa Eko škola i dobivanja zelene zastave kao prepoznatljivog simbola škole. Odabrani nagrađeni učitelji primjer su  izvrsnosti u obrazovanju za okoliš, a  u svom radu svakodnevno se susreću sa svjetskim  ekološkim izazovima. Čestitke na dobivenoj nagradi i priznanju.