Učenica Nina Zebec osvojila je 4. mjesto na Državnom natjecanju iz njemačkog jezika

Autor: Tamara Ređep, 3. 5. 2023.

Od 26. do 28. 4. 2023. naša učenica Nina Zebec (8.a) sudjelovala je na Državnom natjecanju iz njemačkog jezika u gradu Sinju. Osvojila je 4. mjesto u kategoriji učenja njemačkog jezika kao II. stranog jezika i pokazala zavidno znanje u komunikaciji, pisanju, čitanju i slušanju s razumijevanjem na njemačkom jeziku. Mentorica učenice bila je učiteljica njemačkog jezika Željka Hutinski. Nini čestitamo na ovom predivnom uspjehu i želimo sve najbolje u daljnjem školovanju i učenju njemačkog jezika!