Učenice Mila Aralica (7. b) i Vita Bajsić (8. a) sudjelovale su na državnoj Smotri LidraNo 2023. u radijskom izrazu

Autor: Marija Hublin, 3. 5. 2023.

Naše učenice Mila Aralica i  Vita Bajsić sa svojom mentoricom Marijom Hublin predstavljale su od 24. do 26. 4. 2023. našu školu na državnoj Smotri LiDraNo u Vodicama u radijskom izrazu emisijom Bingo. Emisiju su snimale članice naše radijske skupine Mozaik: Mila Aralica (7. b), Vita Bajsić  (8. a), Zlatka Bartol Golubić (8. a), Iva Farkaš (7. b), Neva Magić Jany (8. b) i Kaja Zavrtnik (8. b) zajedno s kreativnom i nesebičnom mladom obitelji, koja je posvojila dječaka s poteškoćama.

Poslušajte emisiju Bingo i saznajte više na poveznici: