Petero nagrađenih učitelja I. OŠ Varaždin

Autor: Karmen Hans - Jalšovec, 6. 10. 2022.

Temeljem Pravilnika o nagrađivanju učitelja, nastavnika, stručnih suradnika i ravnatelja u osnovnim i srednjim školama te učeničkim domovima Povjerenstvo za nagrađivanje najuspješnijih odgojno-obrazovnih radnika izabralo je 513 najuspješnijih djelatnika u području obrazovanja u školskoj godini 2021./2022.

Na Dan učitelja, u srijedu 5.10. 2022. održana je svečanost na kojoj je prof. dr. sc. Radovan Fuchs dodijelio priznanja najuspješnijim odgojno-obrazovnim radnicima, od kojih čak petero njih dolazi iz I. OŠ Varaždin. Nagrađeni učitelji su: učiteljica informatike mr.sc. Tamara Ređep, učiteljice razredne nastave dr.sc.Tea Pavičić Zajec i Sonja Tušek Podobnik, učitelj tehničke kulture Ivica Kolarić i učiteljica njemačkog jezika Željka Hutinski.

Čestitke nagrađenima učiteljima!