Europski tjedan sporta

Autor: Brigita Njegač - Drvar, 29. 9. 2022.

28.09.2022. se u Areni Varaždin pod pokroviteljstvom Varaždinske županije održao odbojkaški turnir mješovitih ekipa osnovnih i srednjih škola. Obilježili smo Europski tjedan sporta i dali svoj doprinos promociji tjelesne aktivnosti i zdravijih životnih navika uz sport, zabavu i druženje na odbojkaškim terenima.

Aktivno, zabavno i s puno pozitivnih emocija promovirali smo sport i tjelesnu aktivnost.

Okupljenim sudionicima tijekom otvaranja događaja u ime Varaždinske županije obratila se viša stručna savjetnica za sport Ivana Putarek, a u ime organizatora predsjednica Josipa Polančec Štimec.

Nastupilo je 12 osnovnih i 7 srednjih škola, ukupno oko 200 sudionika.

Svojim koreografijama otvaranje je uveličao Cheerleading klub Bravo.

Ekipa I. Osnovne škole nastupila je u sastavu:

Frane Ahmetović, Fran Grđan, Noa Hleb. Maks Turčić. Mislav Radovanović, Maja Kanižaj, Eva Puljević, Petra Puljević, Inja Đolonga i Marie Jagačić