Državno natjecanje iz matematike

Autor: Snežana Huđek, 30. 4. 2024.

Državno natjecanje iz matematike održano je od 22. do 24. travnja 2024. u Vodicama, a sudjelovalo je troje naših učenika: Lea Kanižaj i Roko Džaja iz 6. razreda, mentorica Marina Kopjar i Luka Krampač iz 8. razreda, mentorica Snežana Huđek. Učenik Luka Krampač osvojio je pohvalnicu (4. nagradu).

Ove je godine na županijskom natjecanju iz matematike sudjelovalo čak 13 učenika naše škole:

• iz 4. razreda: Aleks Turković  (mentorica Nena Đurak)
  • iz 5. razreda: Vito Herceg (mentorica Snežana Huđek), Tara Borić (mentorica Lucija Katalenić)
  • iz 6. razreda: Fran Podbojec, Lea Kanižaj, Leona Habek, Borut Hercigonja, Vedran Turk i Roko Džaja (mentorica Marina Kopjar))
  • iz 7. razreda: Goran Podbojec i Marin Nöthig (mentorica Lucija Katalenić)
  • iz 8. razreda: Luka Krampač i Sergej Cecelja (mentorica Snežana Huđek)

Među njima posebno treba pohvaliti učenike koji su na županijskoj razini natjecanja u konkurenciji svog razreda osvojili:
- 1. mjesto: Luka Krampač, Lea Kanižaj
- 3. mjesto: Roko Džaja

Čestitke svima na odličnim rezultatima!