Završila je i peta božićna radionica, sada slijedi Humanitarni božićni sajam

Autor: Dina Zebec, 14. 12. 2023.

Od 15. studenog do 13. prosinca, učenici su zajedno uživali u učenju različitih vještina na božićnim radionicama. Svaka radionica bila je prilika za stvaranje nečeg posebnog.

Prva radionica bila je posvećena izradi božićnih čestitki, gdje smo zajedno učili tajne stvaranja veselih i unikatnih čestitki. U drugoj radionici, zajedno smo prošli sve korake izrade orašara od drvenih štapića, dok smo se u trećoj posvetili božićnim gnomovima od papirnatih čašica i filca. Nakon toga, četvrta radionica donijela nam je radost stvaranja djedova Božićnjaka od vune i filca. Kreativnost je dosegnula vrhunac u petoj radionici, gdje smo usvojili osnovne čvorove makrame tehnike i izradili prekrasne boriće.

Druženje na radionicama bilo je ispunjeno smijehom i veseljem, a učenici su osim novih vještina stekli i nova prijateljstva. Sada, s ponosom, najavljujemo Humanitarni božićni sajam na kojem će naši učenici predstaviti predmete koje su vrijedno izrađivali na radionicama. To je prilika da podržimo njihov trud, ali i da pronađemo jedinstvene božićne poklone.

Za doživljaj atmosfere s radionica, posjetite fotogaleriju!