Učitelji razvijaju talente na božićnim radionicama

Autor: Dina Zebec, 8. 12. 2023.

Božićno vrijeme donosi ne samo darove i ljubav, već i potiče nevjerojatnu kreativnost naših učitelja. Na božićnoj radionici učitelji su pokazali svoju umjetničku stranu oslikavajući mala slikarska platna s motivima po želji. Gdje su pronašli inspiraciju? Ni manje ni više, nego u veselom božićnom gnomu i orašaru!

Njihova kreativnost dosegla je nove visine rezultirajući pravim malim remek-djelima. Dok su kistovi klizili platnima, naši učitelji nisu samo stvarali prekrasne slike, već su i otkrivali skrivene talente koje su godinama čuvali. Božićna radionica postala je mjesto gdje su se smijali, dijelili priče i zajedno otkrivali čaroliju božićne sezone. Svi smo svjedoci kako božićna čarolija nije rezervirana samo za djecu. Učitelji su nas podsjetili na važnost zajedništva, kreativnosti i darivanja tijekom blagdana jer će i njihova mala umjetnička djela biti izložena i doprinijeti na Humanitarnom božićnom sajmu koji će se održati u školi posljednjeg tjedna nastave prije praznika.