Troje učitelja I. OŠ Varaždin peti puta za redom proglašeni najuspješnijim odgojno-obrazovnim djelatnicima

Autor: Karmen Hans - Jalšovec, 11. 10. 2023.

Ministarstvo znanosti i obrazovanja Republike Hrvatske na Dan učitelja nagradilo je 505 najuspješnijih odgojno-obrazovnih radnika u školskoj godini 2022./2023. temeljem odluke Povjerenstva za nagrađivanje. Među najizvrsnijim pojedincima ponovno je troje djelatnika I. OŠ Varaždin kojima je ovo peta nagrada za redom. Nagrađeni učitelji su: učiteljica razredne nastave dr.sc. Tea Pavičić Zajec (učitelj savjetnik), učiteljica informatike mr.sc. Tamara Ređep (izvrsna savjetnica) i učitelj tehničke kulture Ivica Kolarić (izvrstan savjetnik), a nagrađeni su za unaprjeđenje odgojno-obrazovnog procesa i podizanja kvalitete obrazovanja na temelju više kriterija koji su bili uvjet za prijavljivanje na natječaj.

Čestitke nagrađenima učiteljima!