Pokrenut je eTwinning projekt „Igrifikacijom do boljih rezultata“

Autor: Tea Pavičić Zajec, 24. 9. 2019.

U sklopu istoimenog Erasmus projekta, a u svrhu diseminacije projektnih rezultata, pokrenut je eTwinning projekt na kojem će raditi učenici i učitelji škola sudionica, a projekt će voditi članica projektnog tima, mr.sc. Tamara Ređep. eTwinning platforma namijenjena je svim odgojno – obrazovnim djelatnicima koji rade u školama i dječjim vrtićima, a putem ove platforme članovi mogu komunicirati, surađivati, razvijati projekte, razmjenjivati znanja i iskustva te postati dijelom najzanimljivije obrazovne zajednice u Europi.

U sklopu ovog projekta, partnerske škole dijeliti će svoje materijale vezano uz edukativne igre koje su razvije njihove škole, te dijeljenjem vlastitog iskustva dobre prakse pokazati na koji način metoda igrifikacije utječe na kvalitetu odgojno – obrazovnog procesa.