Poziv za iskazivanje interesa za sudjelovanje učitelja u Erasmus+ KA1 projektu

Autor: Jelena Portner, 12. 9. 2019.

Pozivaju se učitelji/ice I. osnovne škole Varaždin na sudjelovanje u Erasmus+ KA1 projektu „Pokretači budućnosti“ u trajanju od dvije godine. Učitelji/ice će imati mogućnost ostvariti mobilnost u zemlje Europe u svrhu stjecanja novih znanja, vještina i kompetencija.

Predviđeno je 5 mobilnosti učitelja/ica predmetne i razredne nastave te stručnog suradnika psihologa.

Cilj projekta je poboljšati kvalitetu obrazovanja darovitih učenika škole te se od sudionika mobilnosti očekuje da stečene znanja primjenjuje u svakodnevnom radu.

Kriteriji i uvjeti za uključivanje u projekt:

• Učitelj/ca razredne i predmetne nastave
  • Poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu.

Do 17.9.2019. zainteresirani učitelji/ice mogu koordinatorici i voditeljici projekta Jeleni Portner dostaviti sljedeće dokumente:

• Životopis u Europass formatu
  • Motivacijsko pismo.

Kandidati će proći selekcijski postupak koji uključuje provjeru znanja engleskog jezika (pismeno i usmeno) te individualni sastanak sa selekcijskim odborom koji je zadužen za odabir sudionika projekta.