Gradonačelnik gost škole prvog dana nastave

Autor: Karmen Hans - Jalšovec, 6. 9. 2016.

Prvog dana nastave u novoj školskoj godini 2016./17. u sportskoj dvorani škole prigodnom svečanosti zaželjeli smo dobrodošlicu novoj generaciji učenika prvih razreda. Dobrim željama pridružio se i gradonačelnik grada Varaždina gospodin Goran Habuš koji je tom prilikom učenicima uručio udžbenike i reflektirajuće prsluke.

U pratnji gradonačelnika bili su zamjenik gradonačelnika gospodin Vjeran Radelić i pročelnica Upravnog odjela za društvene djelatnosti gospođa Danijela Vusić.

Veselo i dobro raspoloženi prvašići su nakon „prozivke“ u pratnji učiteljica krenuli prema svojim učionicama.