Monuments of the Mediterranean Lands - eTwinning projekt 2.b razreda

Autor: Martina Bedeniković, 14. 3. 2016.

Učenici 2.b razreda sa svojom su se razrednom učiteljicom krajem mjeseca veljače uključili u eTwinning projekt Monuments of the Mediterranean Lands. Voditeljica našeg dijela projekta je psihologinja škole, Jelena Portner Pavičević.

Uz učenike 2.b razreda koji će predstavljati našu domovinu, u projektu sudjeluju i učenici ostalih mediteranskih zemalja: Italije, Grčke Turske, Francuske i Malte. Zadatak je svih sudionika projekta kroz različite medije upoznati ostale sudionike s kulturnom baštinom, tradicijom i ljepotama svoje zemlje. Budući da smo prvo morali predstaviti sebe, učenici su s velikim oduševljenjem napravili kratke filmove o sebi koristeći tablet računala. Uz to su se predstavili i odličnom Power Point prezentacijom na engleskom jeziku. Slijedi predstavljanje nama najljepšeg grada Varaždina, a nakon toga i ostalih znamenitosti Lijepe Naše.