Zelena čistka

Autor: Draženka Kolonić, 22. 4. 2015.

U  petak, 17.4.2015.g. sudjelovali  smo u akciji čišćenja okoliša „Zelena čistka“ koja  je dio globalnog  pokreta i akcije  LET’S DO IT  - WORLD CLEANUP, a cilj joj je u jednom danu ukloniti što veće količine ilegalno odloženog otpada. Svake godine sudjeluje sve više volontera!

Svi razredni odjeli trebali su  odrediti mjesto koje će čistiti i tako se uključiti u akciju. Obzirom da nemamo veliko dvorište koje bi svi mogli čistiti, obuhvatili  smo i okoliš škole što znači i susjedne ulice , pa smo tako stigli i do naše stare gradske jezgre. Pronašli smo svašta, a najviše je bilo  staklenih boca i opušaka.

Ponosni smo što smo bili dijelom ove velike akcije i tako doprinijeli da naš grad bude još ljepši i čišći!