Koferi prijateljstva otputovali u Gunju

Autor: Tea Pavičić Zajec, 15. 3. 2015.

U subotu, 14.3.2015. forumaši naše škole (Bekić Dina, Blagus Lorena i Kuhar Enis) otputovali su u Gunju kako bi posjetili djecu poplavljenih područja i odnijeli im poklone.

U igraonici „Ganja“ forumaši i gitaristi DND-a razveselili su djecu pjesmom i igrom te im uručili pet „kofera prijateljstva“ puna odjeće, školskog pribora i stvari za djecu. Nakon druženja, otišli smo u razgled Gunje, a djeca su nam pričala kako žive i gdje se igraju. Iako puni loših sjećanja i tužnih slika, zahvaljujući volonterima i dobrim ljudima, uspijevaju zadržati osmjehe na svojim licima.