Ekološko-humanitarna akcija „Plastičnim čepovima do skupih lijekova“

Autor: Draženka Kolonić, 9. 6. 2014.

Obilježavanjem Svjetskog dana zaštite okoliša, 5.lipnja, završili smo sakupljanje plastičnih čepova za  ovu školsku godinu i učinili dvostruko dobro djelo.

Sakupili smo oko 14 kg plastičnih čepova koje smo donirali Udruzi oboljelih od leukemije i limfoma Hrvatske  koja provodi projekt „Plastičnim čepovima do skupih lijekova.“ Tako smo učinili dvostruko dobro djelo- pomogli smo oboljelima u nabavci lijekova i čuvali smo okoliš.

Našu školu je posjetio gospodin Emil Vibović, predsjednik Udruge oboljelih od leukemije i limfoma Hrvatske, koji nam je održao kratko predavanje o sakupljanju čepova i pomaganju oboljelima, te nam uručio zahvalnicu za naš trud.