Eko projekt EKO PAKET- uspješan početak!

Autor: Draženka Kolonić, 3. 2. 2014.

Nakon vrlo uspješne provedbe projekta EKO PAKET prošle školske godine  i ove godine smo se ponovno uključili u projekt. Da se podsjetimo, Eko-paket je edukativno –zabavni  projekt koji je pokrenula tvrtka Tetra Pak u suradnji s udrugom „Lijepa naša“.

Cilj je uz zabavu naučiti odgovorno se ponašati prema okolišu i pravilno zbrinjavati tetra pak ambalažu, a u  drugom dijelu  koji se nagrađuje trebamo pokazati svoju kreativnost.

Prošle godine smo bili vrlo uspješni i u kategoriji nižih razreda osvojili 5 000 kuna!

Ove godine projekt se provodi po kategorijama uzrasta i po temama. Prva tema je bila izrada radova na temu klimatskih promjena gdje su učenici eko i likovne grupe viših razreda naše škole pobijedili u svojoj kategoriji!

No, natjecanje ide dalje,  i za svaku kategoriju uzrasta provodi se finalno javno glasovanje putem Eko paket Facebook stranice! Pa, uključimo se!

Adresa na kojoj možete saznati više je www.eko-paket.hr !

U fotogaleriji pogledajte radove naših učenika!