Božićna radionica 4.b razreda

Autor: Martina Bedeniković, 15. 12. 2013.

Roditelji i učenici IV.b razreda i ovog su se prosinca družili na božićnoj  radionici i izrađivali ukrase za naš sajam. Zajedničko druženje organizirano je u srijedu, 04.12.

Nakon vrlo uspješno provedene radionice «Večer  matematike» u kojoj smo se uvjerili koliko matematika može biti zabavna i laka, pogotovo ako u pomoć pri rješavanju zadataka priskoče mama ili tata, naše smo druženje nastavili u još zabavnijem, božićnom ugođaju.