Lino višebojac - 5.prosinca u I. OŠ Varaždin

Autor: Karmen Hans - Jalšovec, 5. 12. 2013.

Na svom putu kroz Hrvatsku tijekom kojeg će u osmoj sezoni obuhvatiti ukupno 24 osnovne škole u svim županijama bili smo domaćini zajedničkom projektu Podravke, Sportskih novosti i HT-a - Lino višebojac  kojeg je osmislio legendarni kapetan vatrenih Zvonimir Boban.

PODJEDNICI LINO-VIŠEBOJCA SU: SOFIJA ŠČAPEC učenica 6.c razreda i  ALAN NOVKO učenik 5a razreda.

Uz pobjednike na završnici natjecanja odlazi i ritmičarka TENA MLINARIĆ učenica 5.a razreda.

Članice Cheerleading kluba Bravo su kandidat za nastup na završnici.

Ponajbolji razredni predstavnici natjecali su se u trčanju, košarci, nogometu, rukometu, potezanju užeta i skoku u dalj, kao i u  prigodnom  umjetničko-zabavnom program i navijanju.

U skladu s praksom da se s učenicima  u Lino višeboju druže poznati sportaši u sportskoj dvorani  Graberje su bili i nogometni trener Branko Ivanković, osvajač brončane medalje s reprezentacijom na svjetskom prvenstvu u Francuskoj, hrvač Vindije Tonimir Sokol, deseterostruki prvak Hrvatske i brončani s europskog prvenstva, te Dario Melnjak, rođeni Varaždinac, a trenutačno igrač Slaven Belupa.