Festival znanosti na FOI-ju

Autor: Verica Šilec, 30. 5. 2021.

Učenici 1. a, b i c razreda sa svojim učiteljicama Vericom Šilec, Marinom Brumen i Nevenkom Đurak pridružili su se Festivalu znanosti na FOI-ju koji se održavao u vremenu od 10. do 15. 5. 2021. godine. Sudjelovali su na online radionici gdje su slušali zanimljivo predavanje na temu „Što računala znaju o dvorcima?“ Saznali su kako se može zaviriti u daleki dvorac, a da se u stvarnosti tamo ne otputuje.

Potaknuti predavanjem učenici su crtali dvorce koji im se sviđaju te dvorce iz mašte na način kako su ih oni doživjeli. Pisali su i kratke osvrte o svojim nacrtanim dvorcima. Svojim radovima pridružili su se i digitalnoj izložbi.

Fotogalerija 1.a

Fotogalerija 1.b