Državno natjecanje iz MATEMATIKE

Autor: Snežana Huđek, 16. 11. 2020.

Ove godine državno natjecanje iz Matematike za školsku godinu 2019./2020. održano  je 26.10.2020. u matičnim školama pozvanih učenika. Na državno natjecanje iz Matematike pozvana je učenica 5. razreda Zlatka Bartol Golubić.

Na natjecanje je pozvano 29 učenika petih razreda osnovne škole iz cijele Hrvatske. Zlatka je sada učenica 6.a razreda i za ovo natjecanje se marljivo pripremala i redovno vježbala. Osvojila je 11. mjesto.

Državno povjerenstvo čestita svim učenicima na sudjelovanju na natjecanju  i zahvaljuje školi, ravnateljici Karmen Hans Jalšovec i mentorici Snežani Huđek za sudjelovanje u organizaciji i provedbi državnog Natjecanja iz matematike.