Obavijest o početku nastave u šk.g. 2020./21

Autor: Karmen Hans - Jalšovec, 3. 9. 2020.

Nastava u školskoj godini 2020./21. počinje u ponedjeljak 7. rujna 2020. godine. Raspored i organizaciju ulaska u školsku zgradu pogledajte u nastavku.

II. do IV. razred u 8:00 sati

Učenici II. – ih razreda ulaze u školu na ulaz iz Slavenske ulice

Učenici III. – ih razreda ulaze u školu na ulaz prema Srednjoškolcu

Učenici IV.- ih razreda ulaze u školu na ulazu sa školskog igrališta

Napomena: Učenici prvog dana trebaju donijeti torbe zbog preuzimanja udžbenika.

I. razredi u10:30 sati

Učenici  po mogućnosti u pratnji jednog roditelja dolaze na školsko igralište ili u slučaju lošeg vremena u hol škole gdje će učenike prozvati učiteljice i odvesti ih u učionice gdje će se zadržati petnaestak minuta. Roditeljski sastanak je u poslijepodnevnim satima prema objavljenom rasporedu. Za učenike prvih razreda roditelji preuzimaju udžbenike na roditeljskom sastanku.

Učenici V.-VIII. razreda  ulaze u školu na ulazu sa školskog igrališta:

V.  razredi u 9:00 sati

VI. razredi u 9:15 sati

VII. razred u 9:30 sati

VIII. razredi u 9:45 sati

Napomena:

Učenici prvog dana trebaju donijeti torbe radi preuzimanja udžbenika.

U školskoj kuhinji učenici užinu mogu početi koristiti od utorka, 8.09.2020, a ručak od srijede, 10.09.2020.

Produženi boravak za sada neće biti organiziran.  Čekamo odluku Grada Varaždina vezano uz primjenu epidemiološke situacije.