MyLife4Kids

Autor: Ana Habek, 13. 2. 2020.

I. OŠ Varaždin sudjelovala je u humanitarnom projektu MyLife4Kids. Riječ je o najvećem humanitarnom rellyu na svijetu, u kojem sudjeluju i 3 Varaždinca. Na svom putovanju, od Budimpešte do Mauritanije, prolaze najsiromašnijim afričkim područjem. Druže se s lokalnim plemenima, osobito djecom koju nastoje opskrbiti školskim priborom, igračkama te higijenskim potrepštinama.

Forumaši I. OŠ Varaždin, aktivno su se uključili u humanitarnu akciju te obavijestili svoje prijatelje o akciji. Prikupljanje smo proveli na način da smo u holu škole spojili nekoliko klupa, na njih stavili kutije te natpis MyLife4Kids. Učenici i roditelji aktivno su se uključili u akciju i svako jutro punili naše kutije.

Veoma smo ponosni na odaziv i velikodušnost naše djece i roditelja te im ovim putem želimo zahvaliti.