„ Zelenom čistkom“ obilježili smo Dan planeta Zemlje

Autor: Draženka Kolonić, 24. 4. 2018.

Čišćenjem okolice škole i obližnjih ulica , učenici i djelatnici naše škole ponovno su se  priključili najvećoj akciji čišćenja u Hrvatskoj  „Zelena čistka“.

Ove godine „Zelena čistka“ se organizira u dva navrata:

•  od 1. travnja do 1. svibnja 2018. za vrtiće, škole i fakultete (u sklopu Let's Clean Up Europe!)
  • 15. rujna 2018. na dan najveće zajedničke globalne akcija čišćenja do sada kada će 150 zemalja svijeta čistiti okoliš na isti dan (u sklopu Let's do it! World!)

Mi smo prvi dio akcije proveli 20. travnja 2018. čime smo ujedno obilježili i Dan planeta Zemlje. Učenici su s veseljem čistili područje oko škole i okolne ulice. Sav prikupljeni otpad je pravilno zbrinut.

Fotogalerija I.-IV. razred

Fotogalerija V.-VIII. razred