Održan treći projektni sastanak u Sloveniji

Autor: Tea Pavičić Zajec, 12. 5. 2017.

Treći projektni sastanak u sklopu Erasmus KA2 projekta „Ukrotimo kompetence 21. stoletja“ održan je u subotu, 6. svibnja 2017. godine u Podčetrtku. Sastanku su prisustvovali ravnateljica škole Karmen Hans – Jalšovec, koordinatorica projekta Tea Pavičić Zajec te dvije učiteljice razredne nastave Draženka Kolonić i Verica Šilec, dok se od partnerske škole sastanku priključilo 5 člana: Bogomir Marčinković, ravnatelj OŠ Bistrica ob Sotli, Vanja Kolar Ivačić, koordinatorica projekta za Sloveniju te učitelji Ksenja Belina, Stane i Andreja Dragovan.

Na sastanku je provedena evaluacija dosadašnjih projektnih aktivnosti te se raspravljalo o prioritetnim aktivnostima koje moramo odraditi u razdoblju do 31.12.2017. godine. Posebnu pažnju posvetili smo priručniku namijenjenom za prvi modul obrazovanja. Slovenski partneri bili su jako zadovoljni izgledom priručnika i svim aktivnostima koje je hrvatski tim učitelja dosad odradio u sklopu ovog projekta. Nakon ručka, koordinatorica projekta Tea Pavičić Zajec održala je kratku edukaciju o korištenju IKT alata Spiral u obrazovne svrhe.

Nakon održanog sastanka posjetili smo 3. festival vina i čokolade, uživali u slatkoj čokoladi i finim kapljicama, na večeri dogovorili posljednje detalje oko naših daljnjih susreta i sretno se vratili u naš Varaždin.