Bili smo domaćini LIK-a 2017

Autor: Vera Vlahović, 28. 2. 2017.

Naša je škola 27. veljače bila domaćin županijskog natjecanja-izložbe učenika osnovnih i srednjih škola u području vizualnih umjetnosti i dizajna Varaždinske županije.

Na LIK 2017. pristiglo je 239 radova učenika osnovnih škola i 8 radova učenika srednjih škola na temu „zvučna slika“ kroz medij fotografije. Članovi povjerenstva bili su Davor Petak, Željko Čanžar i Danko Merin. Predsjednica povjerenstva bila je Karmen Hans-Jalšovec, a tajnica povjerenstva Verica Vlahović.

Učiteljica hrvatskog jezika Ana  Ilić i učiteljica glazbene kulture Emina Pečatnik pripremile su prigodni program. Učiteljica likovne kulture Verica Vlahović postavila je izložbu.

Izložbi je prisustvovao i otvorio ju zamjenik župana gospodin Alen Kišić.

Od učenika naše škole za županijsku izložbu odabrana su dva rada učenica Ane Bobić i Vanne Hojski. Za državno natjecanje odabran je rad Ane Bobić.