Indor orijentacijsko natjecanje u Zagrebu

Autor: Marina Kopjar, 24. 2. 2017.

Nekoliko učenika naše škole sudjelovalo je na orijentacijskom natjecanju koje se održalo 5. veljače u zgradi Fakulteta Elektronike i Računarstva u Zagrebu. Kako bi se učenici što bolje snašli u zatvorenom prostoru, samom  natjecanju prethodili su treninzi organizirani u prostorima naše škole. Pomoću tlocrta škole učenici su tražili sakrivene kontrolne točke.

Učenici su se natjecali u kategorijama: dječaci do 18 godina ili djevojčice do 18 godina.  Postigli su odlične rezultati te je nedostajalo samo nekoliko sekundi da Vanja Radovanović  iz 7.b razreda osvoji broncu. Bruno Marić iz 7.c osvojio je peto mjesto, David Lazar iz 7.a osmo mjesto, Mia Kovačić iz 5.c deveto mjesto, Ema Kovačić iz 7.c jedanaesto mjesto, a Mislav Radovanović iz 1. razreda natjecao se van konkurencije, ali je uspješno pronašao sve kontrolne točke.

S natjecanja smo se vratili s dvije zlatne medalje voditeljice orijentacista, učiteljice Marine Kopjar,  u kategoriji žene od 21 do 45 godina, te medalje za sveukupni plasman u Kupu hrvatske na srednje i duge staza u 2016. godini.

Već dogovaramo i planiramo sredinom ožujka odlazak na dvodnevna orijentacijska natjecanja u park prirode Papuk!