„Uz tebe sam“

Autor: Ana Ilić, 25. 11. 2016.

Učenici viših razreda I. osnovne škole uključili su se 18. 11. 2016. u humanitarnu akciju koju je pokrenula udruga „Uz tebe sam“, a u kojoj volontira i naša učenica Marija Kušter, učenica 8. c razreda.

Navedena udruga okuplja djecu s posebnim potrebama kako bi im život učinila lakšim i zanimljivijim. S obzirom da nam nadolazeći blagdani već kucaju na vrata, Marija Kušter je uz poticaj Udruge pokrenula sakupljanje slatkiša i igračaka u višim razredima za svoje prijatelje iz Udruge. Prikupljeni darovi bit će uručeni djeci 5. 12. 2016. u novim prostorima Udruge u Graberju 33 gdje će biti upriličen doček sv. Nikole i Djeda Božićnjaka. Neizmjerno smo sretni što će naši skromni darovi razveseliti dječja srca, a ujedno će u našim učenicima produbiti osjećaj empatije i socijalne osjetljivosti  – pomažući drugima, pomažemo zapravo i sami sebi.

Zahvaljujemo svim učenicima koji su se uključili u ovu akciju.