Dan obitelji u 2.a, b i c razredu

Autor: Martina Bedeniković, 23. 5. 2016.

Učenici i učiteljice drugih razreda naše škole obilježili su 12. svibnja Međunarodni dan obitelji. Toga smo dana odlučili vrijeme podijeliti s dragim i bliskim osobama koje nam puno znače.

Roditelji, bake i tete ponovo su sjeli u školske klupe. Nastavni dan započeo je satom TZK-a, a zatim su slijedili satovi Hrvatskog jezika, Engleskog/Njemačkog jezika i Likovne kulture. Svi su imali iste zadatke za koje su se morali potruditi kako bi ih što uspješnije realizirali. Bilo je veoma veselo, a svi zajedno smo uživali u radu i druženju. Na kraju nastavnog dana i djeca i roditelji poručili su da se već sada vesele sljedećem Danu obitelji u našoj školi.

Fotogalerija 2.a

Fotogalerija 2.b