„ŽOGARIJA 2016.“

Autor: Nevenka Đurak, 11. 5. 2016.

Grad Varaždin i Zajednica sportskih udruga Grada Varaždina u suradnji sa sportskim društvom „ Media sport“ iz Ljubljane već četvrtu godinu zaredom organizirali su natjecanje „Žogarija/loptarija“ za učenice i učenike osnovnih škola.

Projekt se održao 10. svibnja na Trgu kralja Tomislava u vremenu od 9 do 12 sati...Učestvovalo je svih sedam osnovnih škola. Cilj projekta je promicanje sportskog ponašanja i takmičarskog duha.

Naša ekipa I.osnovne škole najbolje se snašla u  zadanim igrama...nogomet, igre spretnosti, kviz znanja, vragolije žogarije i igra za nastavnike...i zasluženo ponijeli pehar u svoju školu.

Ekipu su činili ovi učenici: Tomislav Tot, Karlo Polanec, Niko Lesjak i Rea Belić Šebečić – učenici 2.razreda...David Rodeš i Vito Kos – učenici 3. razreda...Magdalena Tot, Tara Fošnar, Dorijan Ferenec, Bruna Borovec, Ivan Vugrinec, Ivano Pešut i Tomica Fijačko – učenici 4.razreda...i voditeljica ekipe – učiteljica Nena Đurak...

Čestitamo malim takmičarima na borbenosti , sportskom ponašanju i osvojenom 1. mjestu!!!