Projekt drugih razreda „Pravilna prehrana i zdravlje“

Autor: Blaženka Pavlović, 2. 3. 2016.

Učenici 2.a, b i c razreda u sklopu projekta “Pravilna prehrana i zdravlje“ u srijedu 24.02. ugostili su stomatologinju Ivanu Puljević. U sklopu istog projekta u petak 26.02. učenike su posjetile maturantice Graditeljske, prirodoslovne i rudarske škole Varaždin - smjer Tehničar nutricionist sa svojom profesoricom, gđom. Karmen Kokot.

Uz veseli razgovor sa stomatologinjom Ivanm Puljević saznali su gdje se zubi kriju prije rasta, zašto nije dovoljno samo piti mlijeko, nego jesti zeleno i svježe, kada zubi idu u mirovinu te dobili mnoge druge zanimljive odgovore.

Maturantice Graditeljske, prirodoslovne i rudarske škole Varaždin - smjer Tehničar nutricionist sa svojom profesoricom, gđom. Karmen Kokot održale su vrlo zanimljivu radionicu o pravilnoj i zdravoj prehrani, a učenike je najviše razveselio kviz i degustacija zdrave hrane- sušenog voća.

Fotogalerija - Nutricionisti

Fotogalerija - Stomatolog