Veseli kraj nastave i rastanak s osmašima

Autor: Marija Hublin, 19. 6. 2015.

Dragi osmaši i svi ostali učenici,
u želji da kraj nastavne godine i rastanak s osmašima bude vedar, optimističan te ispunjen lijepim i dragim uspomenama iz naše stare škole, Radijska grupa vam je pripremila radioemisiju Smijeh je lijek, u kojoj su u velikoj mjeri sudjelovali baš osmaši pričajući viceve i šale. Poslušajte emisiju i prisjetite se veselih i zabavnih trenutaka koje smo proveli zajedno.

A u daljnjem životu i školovanju osmašima želimo puno smijeha, sreće, uspjeha i svako dobro.
U realizaciji emisije sudjelovali su sadašnji i bivši članovi radijske grupe (Elena Škrapec, Marko Sever, Rene Njegovec, Jakob Šprem Veljavečki, Sara Kutnjak, Ena Žunec, Franka Šarkanji, Lana Premuš, Ana Sajko, Klara Poljak) i učenici 8.c i b razreda, ali i učenici nižih razreda - sadašnji trećaši (koji su se s riječju humor upoznali kao prvašići).

Ovu i druge naše emisije poslušajte na stranicama radiogrupe ili ovdje: