LIK 2014. - NATJECANJE-Izložba iz likovne kulture učenika viših razreda osnovnih škola Varaždinske županije

Autor: Karmen Hans - Jalšovec, 17. 3. 2014.

Smotra likovnog stvaralaštva učenika osnovnih škola Varaždinske županije odvija se šesnaest godina. Igrom polja i oblika u tehnici kolaž papira učenici su tradicionalne društvene igre kroz formu plakata uspjeli predstaviti na maštovit i suvremen način.

Od 320 pristiglih učeničkih uradaka na županijsku razinu natjecanja povjerenstvo za prosudbu županijske smotre u sastavu - Ivan Duić, Davor Petak i Mirela Levačić, odabralo je 78 uradaka za županijsku izložbu od kojih će 10 uradaka predstavljati Varaždinsku županiju na državnoj razini natjecanja.

Tajnica povjerenstva: Verica Vlahović

Predsjednica povjerenstva: Karmen Hans-Jalšovec