Projekt „Zašto vjerujem“ – radijska emisija

Autor: Marija Hublin, 17. 2. 2014.

Krajem 2013. godine učenici 6. b i c te 7. a, b i c razreda sudjelovali su u projektu „Zašto vjerujem“. Ciljevi su ovoga projekta bili:  na završetku Godine vjere osvijestiti važnost vjere u našem životu, potaknuti vjeroučenike na razmišljanje o vjeri i njenom doprinosu u izgradnji cjelovite osobe, oblikovati i znati javno izraziti vlastito mišljenje i stav o životnim pitanjima, poticati timski rad te osmisliti i realizirati radijsku emisiju o ovoj temi.

Realizirajući ovaj projekt učenici su učili o komunikaciji i suradnji, pokušali razvijati osobni stav i mišljenje o bitnim životnim pitanjima i osvijestiti važnost ideala i pozitivnih vrijednosti u izgradnji cjelovite osobe.

U projektu su sudjelovale vjeroučiteljica Nadica Toplak i učiteljice hvatskoga jezika Ana Ilić i Marija Hublin.

Poslušajte radijsku emisiju „Zašto vjerujem“ na mrežnoj stranici naše radijske grupe.