Održana večer matematike

Autor: Marina Kopjar, 12. 12. 2013.

Početkom prosinca u našoj je školi uspješno održana Večer matematike. Sudjelovalo je oko 250 sudionika: učenika, roditelja i učitelja. Interaktivne i zabavne matematičke radionice oduševile su sve sudionike Večeri matematike, kako mlade, tako i one starije.

U zdravom natjecateljskom duhu nešto smo naučili, vježbali smo sive stanice te pokazali da matematika može biti zabavna.

Učiteljice su pripremile matematičke igre za učenike od 3. do 8. razreda, a priključili su se učiteljica i učenici 2.a razreda. Sudjelovalo je ukupno 145 učenika, 89 roditelja i 3 sestre naših učenika.

Sve je to zajedničkom suradnjom organiziralo 10 učiteljica: Verica Šilec, Tatjana Posavec, Tea Pavičić, Marija Posavec, Blaženka Pavlović, Martina Bedeniković, Sonja Tušek-Podobnik, Nevenka Medvedović, Snježana Huđek i Marina Kopjar. U vođenju radionica pomagali su učenici-voditelji.