Učenica Zlatka Bartol Golubić sudjelovala je na državnoj Smotri LiDraNo 2021.

Autor: Marija Hublin, 30. 4. 2021.

S veseljem pohvaljujemo našu Zlatku Bartol Golubić, učenicu 6. a razreda, koja je predložena za ovogodišnju državnu Smotru LiDraNo sa svoja dva rada – literarnim i novinarskim, a zatim i pozvana da sudjeluje na okruglom stolu za literarni izraz na državnoj Smotri, koji je održan 22. 4. 2021. Okrugli stolovi ove su godine održani na daljinu, a Zlatka je predstavljala našu školu svojim literarnim radom – basnom Puževo putovanje, u pratnji svoje mentorice učiteljice Marije Hublin. Radovi učenika pozvanih na državnu Smotru bit će objavljeni u Zborniku literarnih i novinarskih radova učenika osnovnih i srednjih škola LiDraNo 2021. Čestitamo Zlatki na lijepom uspjehu!